Konkurs na nazwę skierniewickiej „kranówki”

nazwa wodyZ okazji jubileuszu 20-lecia ZWiK „WOD-KAN” sp. z o.o. oraz 560-lecia miasta Skierniewice ogłaszamy konkurs na nazwę skierniewickiej wody przeznaczonej do spożycia, produkowanej na Stacji Uzdatniania Wody w Skierniewicach.
Nazwa powinna być maksymalnie dwuczłonowa, nawiązywać do tematu jakości wody, promować picie skierniewickiej „kranówki” i/lub nawiązywać do miasta Skierniewice. Zwycięzca konkursu otrzyma kupon o wartości 100 zł do zrealizowania w sieci sklepów „Empik” oraz nagrodę – niespodziankę.
Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w maju br. Nazwa skierniewickiej wody zostanie umieszczona na pamiątkowej tablicy na Stacji Uzdatniania Wody w Skierniewicach.
Konkurs ma charakter otwarty. Propozycje można składać do 12 kwietnia br.: listownie na adres ZWiK „WOD-KAN” Mokra Prawa 30, 96-100 Skierniewice z dopiskiem „konkurs”; wysyłając fax pod nr (46) 833 46 68 z dopiskiem „konkurs”; mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości wpisując „konkurs”. Proponowaną nazwę wody oraz dane uczestnika należy zapisać w sposób czytelny. Dane uczestnika muszą zawierać imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego i ewentualnie adres mailowy, a w przypadku osób niepełnoletnich: imię i nazwisko, nazwę szkoły, klasę oraz kontakt do rodzica/opiekuna prawnego.
 
Szczegóły: