Zakład Wodociągów i Kanalizacji ,,WOD-KAN" Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska:

1. AUTOMATYK
2. ELEKTROMONTER W STACJI UZDATNIANIA WODY

Zakres obowiązków:
• diagnostyka oraz usuwanie awarii automatyki i elektryki oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, przepompowni ścieków.
• udział w modernizacji istniejących systemów automatyki i wdrażaniu nowych
• kalibracja urządzeń aparatury kontrolno-pomiarowej
• wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
• prowadzenie bieżącej dokumentacji technicznej

Wymagania:
• wykształcenie średnie lub wyższe o profilu automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechatronika, itp.
• znajomość układów sterowania automatyki, elektryki, pneumatyki, mechaniki
• posługiwanie się dokumentacją techniczną (umiejętność czytania schematów, rysunków złożeniowych)
• biegła obsługa komputera
• czynne prawo jazdy kategorii B.
• sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, nastawienie na ciągły rozwój

Mile widziane:
• uprawnienia SEP 15kV
• podstawowa znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji technicznych
• umiejętność programowania sterowników PLC, paneli HMI, przekaźników programowalnych, falowników, układów łagodnego rozruchu, itp.
• znajomość aparatury AKPiA firm: E+H, Hach, ABB, Aplisens, Siemens, Danfoss, Eaton, LS.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• możliwość udziału w ciekawych szkoleniach
• możliwość zdobycia doświadczenia w wysoko rozwiniętym środowisku automatyki
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• przyjazną atmosferę
• świadczenia z ZFŚS
• ubezpieczenie grupowe

Do przesłanych dokumentów prosimy dopisać klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” Sp. z o.o. w Mokrej Prawej dla potrzeb realizacji rekrutacji na stanowisko: Automatyk, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informujemy, że zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną skierujemy do wybranych osób w uzgodnionym terminie.

Wymagania:
• wykształcenie zasadnicze bądź średnie o specjalności elektryk, elektromonter lub elektromechanik
• dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym
• mile widziani absolwenci
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
• mile widziane świadectwo kwalifikacji SEP E1 do 15 kW.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• szkolenia i szansę na rozwój zawodowy
• przyjazną atmosferę.

Do przesłanych dokumentów prosimy dopisać klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji ,,WOD-KAN" sp. z o.o. w Mokrej Prawej dla  potrzeb realizacji rekrutacji na stanowisko:  Elektromonter, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Informujemy, że zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną skierujemy do wybranych osób w uzgodnionym terminie.