Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD- KAN” sp. z.o.o
w Skierniewicach

trwa Awaria przy ulicy skierniewickiej!

WAŻNY KOMUNIKAT- AKTUALIZACJA- PRZYPOMNIENIE!!!!!!!!!!!!!!!

Od dnia 12.03. 2021 r. do odwołania, w związku z gwałtownym wzrostem ilości zakażeń i pogarszającą się sytuację związaną z koronawirusem SARS-CoV-2, Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. będzie zamknięty dla bezpośredniej obsługi klienta.

Wszelkie dokumenty i wnioski można składać elektronicznie, za pośrednictwem Poczty Polskiej lub w budynku Dyspozytorni znajdującym się przy bramie wjazdowej do Zakładu.

 

!!!!! WAŻNY KOMUNIKAT !!!!

Z uwagi na specyfikę branży dla Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD- KAN” sp. z o.o. zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników jest priorytetem. Aby zapewnić ciągłość dostaw i bezpieczeństwa wody oraz aby Stacja Uzdatniana Wody i Oczyszczalnia Ścieków funkcjonowały sprawnie niezbędna jest wiedza i doświadczenie Pracowników. Dlatego od dnia 12.10.2020 r. w trosce o zdrowie naszych Pracowników, a także Klientów, w związku z gwałtownym wzrostem ilości zakażeń, wizyta osobista w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. będzie możliwa jedynie w sprawach absolutnie pilnych, tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym pod numerem: 46 833 38 08.

Nasi Klienci będą przyjmowani w budynku Dyspozytorni znajdującym się przy bramie wjazdowej.

Nasi Klienci będą przyjmowani Przed wejściem do budynku Klienci mają obowiązek założenia maseczki i dokonania dezynfekcji rąk.

Biuro Obsługi Klienta pozostaje czynne telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 15:00.

Wszystkie sprawy należy zgłaszać drogą mailową lub telefonicznie: wodkan@wodkan-skierniewice.com.pl , 46 833 38 08 , zgłoszenie awarii 994.

Cały szereg spraw można załatwić z nami on-line – bez wychodzenia z domu. Dokumenty i wnioski do pobrania znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: https://wodkan-skierniewice.com.pl/index.php.

Jednocześnie przypominamy, że w ramach odmrożenia części usług od dnia 01.06.2020 r. Inkasenci wrócili do pracy w terenie, przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Jednak w celu ograniczenia kontaktu z Inkasentami zachęcamy Mieszkańców o telefoniczne lub mailowe przekazanie aktualnego odczytu wskazań wodomierza: e-mail: bok@wodkan-skierniewice.com.pl: 46 833 38 08, 725 333 901, 725 333902

Odbiorcy posiadający wodomierz główny odczytywany drogą radiową i podlicznik odliczający wodę zużytą bezpowrotnie do podlewania ogródka/trawnika, nieprzystosowany do odczytu radiowego, proszeni są o podawanie stanu podlicznika. Stan podlicznika można zgłaszać drogą mailową lub telefonicznie do 10 dnia miesiąca rozliczeniowego: e-mail: bok@wodkan-skierniewice.com.pl: 46 833 38 08, 725 333 901, 725 333902

Wszelkie inne ważne informacje będą systematycznie zamieszczane na stronie internetowej oraz na profilu na Facebooku Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o.

Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.

UWAGA!!!

W Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” SP. Z O.O. NIE MA OBROTU GOTÓWKOWEGO.
Pracownicy Spółki nie pobierają żadnych opłat.

Komunikat dotyczący obsługi klientów w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o.

na zdjęciu właz kanalizacyjny, który jest obudowany asfaltem obok pracownik ze sprzętem utwardzającym asfalt

Ekspresowa regulacja włazów kanałowych

Stosując najnowsze rozwiązania, zarówno pod względem wykorzystywanych narzędzi, jak i materiałów, regulację włazów można przeprowadzić szybko, dokładnie i jednocześnie efektywnie. Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN”

Czytaj więcej »
na zdjęciu żółty walec stojący na asfalcie

Nowy sprzęt do robót ziemnych

Pragniemy podzielić się informacją, że uzupełniliśmy wyposażenie ekipy remontowej o kolejny markowy sprzęt specjalistyczny. Z uwagi na zwiększony front robót odtworzeniowych, zarówno zadań własnych, jak

Czytaj więcej »
3 zdjęcia przedstawiają samochód mobilny warsztat, na 1 zdjęciu otwarte drzwi auta, z auta wystaje żuraw, sprzęt specjalistyczny na drzwiach apteczka i akcesoria do dezynfekcji, na drugim zdjeciu tył busa zamknięte drzwi a na nich mobilna rozkładana drabina, na trzecim zdjęciu bok auta w kolorze niebieskim

Mobilne pogotowie techniczne

Na początku lipca br. do siedziby Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. został dostarczony samochód specjalistyczny marki Iveco Daily. Pojazd ten to mobilne

Czytaj więcej »

STREFA KLIENTA