Nowy tabor samochodowy

a WUKODzięki środkom pozyskanym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. zakupił specjalistyczny samochód do płukania i udrażniania sieci kanalizacyjnych. Kliknij i zobacz FILM

Wcześniej Spółka kupiła dwa nowe Fiaty double qubo.

 

Czytaj więcej...

Konferencja prasowa w Spółce

 

aKONFERENCJAZakład Wodociągów i Kanalizacji "WOD-KAN" sp. z o.o. zorganizował 28 czerwca br. konferencję prasową poświęconą zamknięciu Projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w mieście Skierniewice”. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Czytaj więcej...

Szkolne źródełko

a ZRODELKODyrekcja ZSSO i przedstawiciele ZWiK „WOD-KAN” sp. z o.o. w obecności dzieci i młodzieży przecięli w środę, 1 czerwca, symboliczną „wstęgę” na pierwszym w Skierniewicach źródełku.

Dystrybutor wody został zainstalowany na szkolnym korytarzu. Uczniowie od kilku dni chętnie piją z niego wodę. Źródełko jest bezpieczne i łatwe w obsłudze. Żeby się napić wody, nie potrzeba kubeczka. Zakład Wodociągów i Kanalizacji „Wod-Kan” deklaruje, że woda jest czysta i zdrowa.
 

994 Pogotowie wodno-kanalizacyjne

994 mPod bezpłatnym numerem 994 można zgłaszać awarie sieci i problemy z wodą. Telefon jest czynny w godzinach pracy i dyżurów pracowników Działu Sieci Wod-Kan.

Awarie na sieciach wodociągowych powodują straty uzdatnionej wody. Natomiast w efekcie uszkodzeń sieci kanalizacji sanitarnej do środowiska trafiają szkodliwe substancje. Dlatego tak istotne jest jak najszybsze alarmowanie o awariach służb Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. w Mokrej Prawej.

Czytaj więcej