Utrudnienia dla ruchu w ul. 1 Maja

signal 159718 960 720Uwaga! Od 17 września utrudnienia dla ruchu lokalnego w ulicy 1 Maja i ulicach przyległych. O wszelkich utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.

ZWiK „WOD-KAN” rozpoczyna budowę kanalizacji deszczowej w ulicy 1 Maja. 25 lipca podpisana została umowa z wykonawcą - Przedsiębiorstwem Instalacyjno-Budowlanym JARTEX sp. j. Adam Stefanowski, Jarosław Stefanowski ze Skierniewic. Zakres zadania obejmuje budowę 706 mb kanału deszczowego z podczyszczalnią wód deszczowych przy rzece Łupii-Skierniewce. Termin zakończenia inwestycji został zaplanowany na 25 kwietnia 2019 r.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na spotkanie w ul. Trakcyjnej na os. Rawka

Prawie miesiąc przed terminem zakończyła się budowa kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej w ul. Trakcyjnej na os. Rawka. W piątek, 7 września, o godz. 10.00 nastąpi symboliczny odbiór końcowy inwestycji z udziałem Prezydenta Miasta Skierniewice.


Na spotkaniu przy ul. Trakcyjnej (w pobliżu hudrantu przy lesie) obecni będą, m.in. przedstawiciele merytorycznych działów ZWiK „WOD-KAN”, którzy udzielą zainteresowanym informacji na temat realizowanych przez ZWiK zadań w ramach projektów z dofinansowaniem unijnym, inwestycji oraz podłączeń do sieci wod–kan.

Czytaj więcej...

Nowy wóz operacyjny

wodkan skierniewice fiatdoblo2018.1Właśnie zaczął pracę w naszej firmie Fiat Doblo (2018). Samochód został zakupiony dla potrzeb Działu Utrzymania Ruchu i będzie obsługiwać m.in. najbliższe Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw.


Nowe auto zastąpi czerwonego fiata z 2004 roku, który przejeździł dla nas ponad 330 tys. km.

 

29.08.2018

Kanalizacja deszczowa w ul. 1. Maja

wodkan skierniewice 1 MajaZaczynamy realizację kanalizacji deszczowej w ulicy 1. Maja. Zakres prac obejmuje budowę 706 mb kanału deszczowego z podczyszczalnią wód deszczowych przy rzece Łupii-Skierniewce. Wykonawca rozpocznie prace we wrześniu. Termin zakończenia inwestycji został zaplanowany na 25 kwietnia 2019 r. 
 
Mieszkańcy i kierujący powinni być przygotowani na utrudnienia dla ruchu lokalnego w ulicy 1. Maja i ulicach przyległych. O wszelkich utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchu będziemy informować na bieżąco.
Czytaj więcej...