Spółka świadczy usługi w zakresie odbioru nieczystości ciekłych dostarczanych przez firmy zewnętrzne taborem asenizacyjnym do stacji zlewnej, zlokalizowanej na terenie oczyszczalni ścieków w Mokrej Prawej. Przedsiębiorców zainteresowanych dostarczaniem nieczystości prosimy o zapoznanie się z treścią Umowy, w której zostały określone warunki wprowadzania nieczystości do stacji zlewnej w Mokrej Prawej 30. Warunkiem zawarcia umowy jest przedłożenie Wniosku o zawarcie umowy na świadczenie usług odbioru nieczystości ciekłych z wozów asenizacyjnych.

Za wprowadzenie nieczystości ciekłych przemysłowych i socjalno-bytowych do stacji zlewnej dostawcy zewnętrzni ponoszą:
• opłatę abonamentową miesięczną, której wartość zależy od zadeklarowanej maksymalnej ilości nieczystości, którą dostawca nieczystości planuje wprowadzać do stacji zlewnej w ciągu doby; opłata jest naliczana niezależnie od ilości nieczystości dostarczonych do stacji zlewnej w danym miesiącu,
• opłatę podstawową, której wartość zależy od faktycznie wprowadzonej ilości nieczystości do stacji zlewnej.

Cennik usług asenizacyjnych

Szczegółowe informacje nt. usług można uzyskać w Dziale Oczyszczania Ścieków ZWiK w Mokrej Prawej, dzwoniąc pod nr tel. 46 833 38 08 wew. 14 lub pocztą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..