Nowy samochód specjalistyczny

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. wzbogacił swoją flotę samochodową o nową wywrotkę trzyosiową. Samochód będzie przeznaczony do wywozu komunalnego osadu ściekowego do rolniczego wykorzystania oraz posłuży przy usuwaniu awarii sieci wod-kan. Dopuszczalna masa ładowności nowego pojazdu marki MAN wynosi 14 500 kg.

To nie koniec nowości. Spółka ZWiK „WOD-KAN” dokonała zakupu jeszcze dwóch samochodów specjalistycznych. W najbliższym czasie na drogach miasta Skierniewice, będzie można dostrzec nowy pojazd specjalistyczny marki Renault, który będzie wspierał brygadę działu sieci przy naprawie uszkodzonych nawierzchni drogowych podczas usuwania awarii sieci wod-kan. Dodatkowo auto będzie przeznaczone do wykonywania napraw cząstkowych nawierzchni drogowych zdegradowanych po okresie zimy na terenie miasta Skierniewice. W czerwcu zaś do Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” zostanie dostarczony samochód specjalistyczny z mobilnym warsztatem technicznym dedykowany do eksploatacji przepompowni ścieków. Więcej szczegółów na temat zakupu nowych aut przekażemy Państwu już niebawem.

Na zdjęciu zielony samochód wywrtoka  marki man, widać kabine kierowcy, pod kątem przyczepa wywrotki, w tle siedziba spółki