You are currently viewing Konkurs ekologiczny Łap Deszcz rozstrzygnięto
Konkurs ekologiczny Łap Deszcz rozstrzygnięto

Z przyjemnością informujemy, że konkurs ekologiczny „ŁAP DESZCZ” został rozstrzygnięty. 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie. Miło nam, że tak wielu mieszkańców korzysta z zalet gromadzenia deszczówki, a przy tym chroni środowisko naturalne.  Uczestnicy zaskoczyli nas kreatywnymi pomysłami w jaki gospodarują wodę deszczową oraz ekologicznymi rozwiązaniami zastosowanymi na swoich posesjach i ogródkach działkowych. Po długich obradach Komisja Konkursowa postanowiła wybrać następujących laureatów:

I miejsce – Jerzy Nawrocki

II miejsce – Danuta i Kazimierz Karalusowie

III miejsce – Barbara Szymańska

Wyróżnienie:

I wyróżnienie – Katarzyna Pawlata

II wyróżnienie – Elżbieta Kłosińska

Zwycięzcy otrzymają nagrody główne wg regulaminu konkursu ekologicznego „ŁAP DESZCZ”. Dodatkowo dla osób wyróżnionych Zakład Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” oraz Urząd Miasta Skierniewice przygotował drobne upominki. Dzięki zaangażowaniu Polskiemu Związkowi Działkowców Okręg Łódzki do wszystkich uczestników konkursu trafi prenumeratę czasopisma „Działkowiec”.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach. Warto oszczędzać wodę i korzystać z deszczówki w swoim domu.