3 zdjęcia przedstawiają samochód mobilny warsztat, na 1 zdjęciu otwarte drzwi auta, z auta wystaje żuraw, sprzęt specjalistyczny na drzwiach apteczka i akcesoria do dezynfekcji, na drugim zdjeciu tył busa zamknięte drzwi a na nich mobilna rozkładana drabina, na trzecim zdjęciu bok auta w kolorze niebieskim

Mobilne pogotowie techniczne

Na początku lipca br. do siedziby Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN” sp. z o.o. został dostarczony samochód specjalistyczny marki Iveco Daily. Pojazd ten to mobilne pogotowie techniczne- warsztat, który pozwoli pracownikom Spółki na sprawną eksploatację przepompowni ścieków zlokalizowanych na terenie miasta Skierniewice.

W skład wyposażenia samochodu wchodzi m.in. agregat prądotwórczy, żuraw, zabudowa warsztatowa z systemem półek, regałów, szuflad oraz wyposażenie dodatkowe w postaci narzędzi i elektronarzędzi.

Nowy samochód zastąpi wyeksploatowany i awaryjny pojazd marki Lublin.

Zakup mobilnego pogotowia technicznego wchodzi w skład projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w mieście Skierniewice – etap II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.