You are currently viewing Przedszkole nr 13 w odwiedzinach na Stacji Uzdatniania Wody
Przedszkole nr 13 w odwiedzinach na Stacji Uzdatniania Wody

W dniu 31 marca 2022 r. przyjmowaliśmy przedszkolaków z grupy „Słodziaków” i „Żabek” z Przedszkola Publicznego nr 13 w Skierniewicach.

Dzieci zostały oprowadzone po obiekcie, poznały specjalistyczne urządzenia służące do filtrowania wody oraz mogły przyjrzeć się pracy dyżurnych, którzy na co dzień odpowiadają za procesy uzdatniania wody w mieście Skierniewice.

To ostatni moment na zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody. Przypomnijmy, że niebawem na obiekcie będzie realizowana inwestycja pn. “Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody” o czym będziemy Państwa na bieżąco informować.

Dziękujemy za odwiedzimy.

Na zdjęciu kolaż 5 zdjęć, na górze dzieci pozują z niebieskimi bidonami na tle pomnika na Stacji Uzdatniania Wody, na dole po prawej zdjęcie dzieci przed brązowym złożem siarki, po lewej zdjęcie dzieci w hali filtrów wraz z p.o kierownikiem Stacji Uzdatniania Wody-Mariuszem Maszkowski, na dole po prawej p.o Mariusz Maszkowslki pokazujący dzieciom przełączniki do ustawiania filtracji wody, po prawej na dole zdjęciu dzieci wchodzące do pomieszczenia w ścianą przełączników do obserwacji procesu uzdatniania wody