You are currently viewing Odwiedziny przedszkolaków na Stacji Uzdatniania Wody
Odwiedziny przedszkolaków na Stacji Uzdatniania Wody

W dniu 14 marca 2022 r. na Stacji Uzdatniania Wody gościliśmy przedszkolaków z placówki przedszkolnej Małych Odkrywców. Dzieci zostały zaproszone do zwiedzania całego obiektu, gdzie mogły zapoznać się procesami uzdatniania wody oraz dowiedzieć się, jak długą drogę musi pokonać woda zanim trafi do naszych kranów.

Po przebytej wycieczce, na najmłodszych czekały drobne upominki w postaci iskierkowych bidonów.

To ostatni moment do zwiedzania Stacji Uzdatniania Wody przed rozpoczęciem planowanej modernizacji. Niebawem Wykonawca zaczyna prace inwestycyjne na całym obiekcie o czym będziemy Państwa na bieżąco informować. Więcej szczegółów na temat modernizacji można przeczytać w artykule pn. Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody.

Dziękujemy za odwiedzimy.

Na zdjęciu grupa dzieci pozujących przy rzeźbie betonowej okrągłej a na niej filtr do uzdatniania wody
Na zdjęciu grupa dzieci w hali filtrów na Stacji Uzdatniania Wody w Skierniewicach, Tyłem stoi opiekunka dzieci, a obok p.o Kierownik Stacji Uzdataniania Wody - Mariusz Maszkowski. W tle duże żółte filtry wody.
Na zdjeciu grupa dzieci stojaca przy urządzeniu specjalistycznym do sterowania filtrami wody
Na zdjęciu grupa dzieci ogladających rurociągi wody na Stacji Uzdatniania Wody w Skierniewicach, Obok stoi opiekunka dzieci i p.o Kierownika Stacji Uzdatniania Wody - Mariusz Maszkowski. W tle widać wejście do hali filtrów
Na zdjęciu grupa dzieci oglądająca ścianę sterowniczą do filtrów i ujęć wody w miejscu Stacji Uzdatniania Wody w Skierniewicach